Kosmetyka twarzy

PEELING KAWITACYJNY

To nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego  oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Standardowy zabieg peelingu kawitacyjnego zawiera złuszczanie ultradźwiękami, wmasowanie ampułki, wtłaczanie ampułki ultradźwiękami oraz maskę.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, polegającą na ścieraniu powierzchownych warstw naskórka za pomocą głowic pokrytych mikrokryształami diamentów oraz pompy ssącej. Jest zabiegiem skutecznym w zakresie zmniejszania drobnych zmarszczek, kurzych łapek, przebarwień, blizn potrądzikowych. Stymuluje budowę komórek skóry oraz wytwarzanie kolagenu i elastyny. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo. Jedynie przy bardzo wrażliwej skórze bezpośrednio po zabiegu może wystąpić uczucie ciepła i niewielkie zaczerwienienie. Zabieg standardowo obejmuje złuszczanie naskórka, masaż, ampułkę, maskę.

Rodzaj zabiegu

Cena

Zabieg oczyszczający z peelingiem kawitacyjnym twarz, szyja, dekolt  od 180 zł/1h
Oczyszczanie manualne twarzy – peeling, masaż, oczyszczanie, maska od 160 zł/1,5h
Zabieg mikrodermabrazji – twarz, szyja (pełny zabieg) od 160 zł/1,5h
Masaż twarzy 60 zł/30 min.
Spersonalizowany zabieg od 180zł/1,5h

EKSFOLIACJA KWASAMI PEEL MISSION

Rodzaj zabiegu

Cena

Reti Peel, Lift Peel 280zł/1,5h

DERMAOXY

Zabieg infuzji tlenowej DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wtłaczania preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu oraz terapii hiperbarycznym tlenem. Wprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych substancji aktywnych.
Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla botoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zabieg składa się z peelingu oraz infuzji tlenowej – wtłaczania ampułki za pomocą tlenu.

SPECJALISTYCZNE ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

Rodzaj zabiegu

Cena

DermaOXY infuzja tlenowa zabieg na twarz 260,00/1h
DermaOXY zabieg na twarz, szyje 290,00/1,15h
Mezoterapia bezigłowa twarzy 150,00/1h
Mezoterapia bezigłowa pod oczy 100,00/30 min.
Mezoterapia mikroigłowa Dr. Pen koktajle 250,00-350,00/1h
Mezoterapia mikroigłowa pod oczy  120,00-150,00/1h
Comfort Zone Hydra Memory – nawilżający 300,00/1h
Comfort Zone Sublime skin- napinający (okulary do zabiegu) 350,00/1h
DOTTORE zabieg oczyszczająco odżywczy PURATONE 200,00/1h
NANILI – zabieg antybakteryjny 200,00 zł
Zabieg liftingujący PQ AGE 350,00/1h
PRX T 33 400,00/1h
EstGen, terapia komórkowa zwalczająca trądzik, blizny i inne problemy skórne 250.00/1h
Oczyszczanie wodorowe od 170 zł

MEZOTERAPIA mikroigłowa z ampułką

To nowa metoda odmładzania skóry spowalniającego proces starzenia, głębokiego nawilżania oraz intensywnej odnowy i regeneracji. To terapia, dzięki której możemy uzyskać spektakularne efekty przeciwstarzeniowe już po jednym zabiegu. Polega na kontrolowanych nakłuciach skóry pobudzają w ten sposób włókna podporowe skóry kolagen i elastynę, dzięki czemu efekty są bardzo widoczne i długotrwałe. Dodatkowo podczas zabiegu w czasie rzeczywistym podawane są substancje aktywne przeznaczone do konkretnego problemu skóry. Podczas zabiegu odczuwa się delikatne mrowienie i uczucie tarcia.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA Z AMPUŁKĄ

Mezoterapia bezigłowa jest nieinwazyjnym systemem odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała.

Zabiegi Yonelle

Wyjątkowa, luksusowa marka kosmetyczna założona w 2013 roku. Wielokrotnie nagradzana i doceniana za innowacyjność, szybkie, ponadprzeciętne efekty i radykalne działanie przeciwzmarszczkowe. KOSMETYKI INFUZYJNE Z TECHNOLOGIĄ NANODYSKÓW. Tworzone zgodnie z koncepcją SKIN PENETRATION REVOLUTION™. Dzięki NANODYSKOM™, rewolucyjnym nośnikom oraz innym zastosowanym technologiom pozwalają wnikać składnikom aktywnym aż do 14. warstwy komórek naskórka. Zastosowanie NANODYSKÓW™ to przełomowy sposób wspomagania wnikania składników w skórę, chroniony światowym patentem farmaceutycznym i kosmetycznym.

Rodzaj zabiegu

Cena

Yonelle zabieg rozjaśniający z infuzynjną vitaminą C

280 zł/1h

Peelingi/kwasy medyczne Rhonda ALLISON

Rodzaj zabiegu

Cena

Zabieg regenerujący z enzymem wiśni, dyni lub papai Rhonda Alisson

220,00 zł/1h

STYLIZACJA OPRAWY OKA

Rodzaj zabiegu

Cena

Regulacja brwi 20 zł
Henna brwi i rzęs z regulacją 50 zł
Henna brwi z regulacją 40 zł
Henna brwi 20 zł
Henna rzęs 20 zł
Regulacja brwi 15 zł
Henna Pudrowa 80 zł
Lifting rzęs – zabieg podkręcający i pogrubiający rzęsy 120 zł/1,15h

WIZAŻ

Rodzaj zabiegu

Cena

MAKIJAŻ (okazjonalny, ślubny, dzienny) 120 zł


KONTAKT